9 października w naszej parafii rozpocznie się Szkoła Wiary, prowadzona przez Wspólnotę i Szkołę Nowej Ewangelizacji „Zacheusz” z Cieszyna.

17 września 

9 października rozpocznie się w naszej parafii Szkoła Wiary, którą poprowadzi Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji „Zacheusz” z Cieszyna. Ta wyjątkowa forma rekolekcji daje wspaniałą okazję do pogłębienia życia duchowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian!

W niedzielę 8 października, poprzedzającą pierwsze spotkanie, homilię na wszystkich Mszach św. będzie głosił o. Wit Chlondowski OFM ze Wspólnoty „Zacheusz”.

Rekolekcje oparte są na cyklu 7 wyjątkowych spotkań. Będą się odbywać w domu katechetycznym w kolejne poniedziałki (9 X, 16 X, 23 X, 30 X, 6 XI, 13 XI, 20 XI) o godz. 19:00.

 

10 września

Wyjątkowy czas Szkoły Wiary, którą poprowadzi w naszej parafii Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji „Zacheusz” z Cieszyna, już coraz bliżej – początek 9 października 2017 r.

Zachęcamy, by już teraz zaplanować udział w tych szczególnych rekolekcjach, poprzez które Pan chce nas umacniać, prowadzić i zaskakiwać swoją łaską!

  • Cykl 7 cotygodniowych spotkań – w poniedziałki o godz. 19:00 w Domu Katechetycznym
  • Prosta, a zarazem dynamiczna i ciekawa forma przekazu, która prowadzi do osobistego doświadczenia głoszonych treści.
  • Na każdym spotkaniu m.in. konferencja i modlitwa.

Zapraszamy!

 

3 września

Zachęcamy, by już teraz zaplanować udział w tych szczególnych rekolekcjach, poprzez które Pan chce nas umacniać, prowadzić i zaskakiwać swoją łaską!

To rekolekcje oparte na cyklu 7 wyjątkowych spotkań, poprzez które Bóg wzbudził i nadal wzbudza wielu ludzi do żywej wiary oraz pogłębienia życia duchowego. Prosta, a jednocześnie dynamiczna forma ma pomóc zwrócić się dojrzale i osobiście ku Jezusowi, oraz żyć z Nim w bliskiej relacji każdego dnia. Czuj się zaproszony!

Spotkania będą się odbywać w domu katechetycznym, w każdy kolejny poniedziałek, począwszy od 9 października 2017 r., o godz. 19:00. Każde spotkanie będzie się składać m.in. z konferencji i modlitwy. Nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenia - po prostu przyjdź!

Bóg może uczynić w twoim kierunku tysiąc kroków, ale ten jeden w Jego kierunku potrzebujesz zrobić sam.