Za nami 100 kilometrów marszu w cudownej pogodzie. Ale nie pogoda tu najważniejsza, lecz stan ducha, umocniony modlitwą, wysiłkiem, rozmową z drugim człowiekiem. W sumie w pielgrzymce uczestniczyło przeszło 1300 pielgrzymów z różnych zakątków naszej diecezji i poza niej. Do tej liczby można zaliczyć mocną grupę ponad 40 pątników z naszej parafii. Wszystkim udało się osiągnąć cel i naładować akumulatory wiary na czas jaki jest przed nami. Nie brakowało czasu z Bogiem i bliźnim. Doświadczaliśmy podczas drogi uczynków miłosierdzia, bo nie brakło tych, którzy nas chcieli nakarmić, napoić i przyjąć pod dach na nocny odpoczynek.
